Andonis volí BE100

Andonis Civopulos
Česká kytarová legenda

Aparatury Friedman k nám do studia přišel vyzkoušet pan Andonis Civopulos. Po hodině hraní je jeho hodnocení velmi jasné: "Každý zesilovač je trochu jiný, ale jedno mají společné: jsou bez chybičky! Jo hraje to špičkově. Každý zesilovač má svůj osobitý sound a to je fajn. Můžu říct, že mi to samozřejmě vrtá v hlavě a těžko by se vybíralo. Můj favorit je BE 100 pro vetší variabilitu zvukových možností a DS40, který je sice jednokanál je to více Plexi, ale kupa gainu. U něho je ale třeba počítat s práci volume potu na kytaře, aby člověk využil jeho super crunch. Oba další aparáty opět super. PT 20 bych viděl na kluby pro styly blues/hard rock, síly má dost a je to lehoučké. Small Box je takový ořezaný BE 100 s tím že jeden kanál je Plexi ala Marshall a druhý kanál z BE 100. Vřele doporučuju. Třeba najít nějakého bohatého strýčka. Ještě děkuju majiteli za milé přijetí a že mi umožnil si na takové skvělé aparáty zahrát, aniž bych musel do německa do Musik-Produktiv.”

Pavel Škarpa
Proxima, Nototo

Na doporučení A.Civopulose jsem měl možnost otestovat tyto luxusní zesíky...Mylím, že k popisu se trefně vyjádřil Tonda. Hraje to famózně od lean, crunch až po hi gain....Vlajková loď MB 100 je jistě co se týče možností a velké škály barev to nej top co bylo možno testovat, ale za sebe - velké překvápko pro mne byl sice jedno kanál, ale ve své podstatě malý brácha MB stovky, 20w aparátek PT20, který jsem nazval (malé pivo)...Opravdu tak vypadá, ale vůbec se nemusí stydět za to, co umí. Nemá tolik možností, ale svým charakterem a jednoduchostí, kterou mám rád, je vlastně dokonalý. Hraje úžasně, jako všechny tyto zasíky, akorát je třeba popracovat s poťáčkem u kytarky k docílení čistějšího nebo zkreslenějšího zvuku...
Shrnuto, podtrženo. Asi top aparát na který jsem měl možnost hrát. K testu byla použita kytara Suhr S-3. Prostě pohádka. Chceteli mít luxusní sound, volba je jasná..Vřele doporučuji....

Pavel si oblíbil PT20
Jeki se nemohl odtrhnout od SB50

Ivan Jeki Jekelek
Ahard, Tanja

Dnes jsem si byl vyzkoušet aparáty Friedman. Díky Vladimírovi za pozvání. Zajímavý, kovově zvonící zvuk. Vhodné aparáty pro všechny kytarové styly.

Stacks Image p3187_n4101
Studio Jakubka - zkoušení, nahrávání, mix a post-produkce, prodej boutique audio zařízení, domov kytarových zesilovačů a reproboxů Friedman Amplification v České republice.
Friedman Amplification, Friedman Czech a Friedman Try&Buy jsou registrované ochranné známky.