Andonis volí BE100

Jerry Cantrell
Alice in Chains/ sólová dráha

Jerry Fulton Cantrell Jr. (narozen 18 března 1966 v Tacomě, ve státě Washington) je americký kytarista, zpěvák a skladatel, který je znám ze skupiny Alice in Chains, kde působí jako sólový kytarista, sborový a doprovodný zpěvák a textař. Ve svých sólových projekt působí rovběž jako hlavní zpěvák. Nyní žije v Los Angeles, a volný čas tráví na rodinné farmě v Oklahomě.
Jerry momentálně koncertuje v rámci propagace alba The Devil Put Dinosaurs Here, které Alice in Chains vydali v květnu 2013.

Phil X
Bon Jovi/ sólová dráha

Philip Eric Xenidis, známější jako Phil X (narozen 10. března 1699), je řecko-kanadský hudebník, který nahradil kytaristu Richieho Samboru v roli sólového kytaristy ve skupině Bon Jovi v roce 2013 a vystupuje i na připravované desce, která vyjde v roce 2016. Je velmi vyhledávaným studiovým kytarystou a popularitu buduje i na hudebním YouTube kanále hudebního řetězce Fretted America.

Pavel si oblíbil PT20
Jeki se nemohl odtrhnout od SB50

Steve Stevens
Billy Idol/ sólová dráha

Steve Stevens je jedním z nejoriginálnějších kytaristů, kteří se vyloupli z rockové scény 80tých let. Nejznámější je ze sv= třicetileté spolupráce s Billy Idolem, spoluprací na písi Dirty Diana Michale jacksona, cenou Grammy za písěň k filmu Top Gun, a spoluprcí s Vincem Nielem a Exposed. Katalog písní, kterí spoluvytvořil s Billy Idolem obshuje hity jako Rebel Yell, Eys Without A Face a Flesh For Fanasy. Tyto věci zní dnes stejně současně jako v den jejich vydání, a byly převzaty mimo jiné Miley Cirus, Green Day, Him a dalšími. Kromě práce na nové desce s Billy Idolem, Steve koncertuje a vyprodává hlediště na celém světě. Steve propůjčil svůj charakteristický zvuk také písním Pink “Try This”, Diana Ross “Eaten Alive”, Joni Mitchell “Chalk mark in a Rainstorm”, Robert Palmer “Don’t Explain”, The Thompson Twins “Here’s to Future Days”, Ric Ocasek “This Side of Paradise”. Spolupracoval na filmovíá hudbě k “Top Gun”, “Matrix Reloaded”, “Once Upon A Time In Mexico”, “Speed”, “Big”, “Dogtown”, “Coyote Ugly”, “Look Who’s Talking Too”, “The Upside of Anger”, “Ace Ventura; Pet Detective”, “The Wedding Singer” a “Heavy Metal”. V roce 2013 koncertoval s Billy Idolem a Kings of Chaos, uvedl na trh sůj signovaný zesilovač s firmou Tone Merchants a kytary s firmou Knaggs Guitars. V roce 2014 a 2015 znovu koncertoval s Billy Idolem a uvedl druhou signovanou kytaru, typ SSII.

Stacks Image p3187_n4101
Studio Jakubka - zkoušení, nahrávání, mix a post-produkce, prodej boutique audio zařízení, domov kytarových zesilovačů a reproboxů Friedman Amplification v České republice.
Friedman Amplification, Friedman Czech a Friedman Try&Buy jsou registrované ochranné známky.