Small Box 212

Popis
Friedmanův reprobox EXT 212 je dvoureproduktorový, zavřený box se zadními porty. Konstrukce je vyrobena z překližky z baltické břízy s ozubovými rohovými spoji tak, aby byla schopna reprodukovat široké basy a dynamické středy, jak to od 2x12” boxu očekáváte. Co ale neočekáváte, je velikost zvuku z tohoto 2 x 12” boxu.
Srdcem tohoto boxu jsou reproduktory Celestion V30’. Charakterisktický vintage zvuk V30’ byl zachycen tisících nahrávkách nejrůznějších umělců. Vintage 30 nabízí opravdu detailní tón, teplé pevné basy, legendárně bohaté středy a opravdu krásně čitelné výšky. Při reprodukci komplexního zvuku ručně opájených butique zesilovačů je schopen podat nadherně košaté vintage rachocení. Síla a údernost Vintage 30 z něj tvoří ideálního partnera pro kterýkoliv zesilovač Friedman.
Stejně jako všechny Friedmanovy reproboxy, i tento je osazen nadrozměrným 2mm kabelem, pájeným mezi reprodukterem a zastrčkou tak, aby zajistil reprodukci každého hramu vašeho intenzivního zvuku. EXT 212 je hrdě vyroben v USA a byla naržen tak, aby vám co nejdéle vydržel na vašich cestách.
Stacks Image 1163


Stacks Image p4169_n4101
Studio Jakubka - zkoušení, nahrávání, mix a post-produkce, prodej boutique audio zařízení, domov kytarových zesilovačů a reproboxů Friedman Amplification v České republice.
Friedman Amplification, Friedman Czech a Friedman Try&Buy jsou registrované ochranné známky.