Brown Eye 412

Popis
Friedmanův reprobox BE412 je čtyřreproduktorový, zavřený box, využívající konstrukce z překližky z baltické břízy s ozubovými rohovými spoji tak, aby byl schopen reprodukovat široké basy a dynamické středy, jak to od reproboxu Friedman prostě oprávněně očekáváte.
Srdcem tohoto boxu jsou dva 16 Ohmové reproduktory Celestion G12M-25 Greenback. umístěné strategicky do horních otvorů. G12M-25 Greenback se vyvíjel po desítky let, ale stále si uchoval ten charakteristický zvuk, po kterém kytaristé touží. Tento model je nevíc laděn s širšími a plnějšímim průraznými středy, a lehce potlačenými výškami, které zvukům akordů dodají průraznost a nažhaví solo bez bublání: ideální pro vysokovýkonové rockové zesilovače Friedman. V dolních dvou otvorech jsou montovány dva reproduktory Celestion Vintage 30. Charakterisktický vintage zvuk V30’ byl zachycen tisících nahrávkách nejrůznějších umělců. Vintage 30 nabízí opravdu detailní tón, teplé pevné basy, legendárně bohaté středy a opravdu krásně čitelné výšky. Při reprodukci komplexního zvuku ručně opájených butique zesilovačů je schopen podat nadherně košaté vintage rachocení. Kombinace těchto dvou zvuků reproduktorů dává nejleopší z obou světu, teplo Greenbacku a sílu a průraznost V30, čímž vytváří zvukové vyjimečný reprobox, který je výborným společníkem pro zesilovař Friedman BE100.
Stejně jako všechny Friedmanovy reproboxy, i tento je osazen nadrozměrným 2mm kabelem, pájeným mezi reprodukterem a zastrčkou tak, aby zajistil reprodukci každého hramu vašeho intenzivního zvuku. BE412 je hrdě vyroben v USA a byla naržen tak, aby vám co nejdéle vydržel na vašich cestách.
Stacks Image 1163


Stacks Image p4169_n4101
Studio Jakubka - zkoušení, nahrávání, mix a post-produkce, prodej boutique audio zařízení, domov kytarových zesilovačů a reproboxů Friedman Amplification v České republice.
Friedman Amplification, Friedman Czech a Friedman Try&Buy jsou registrované ochranné známky.