Dirty Shirley 40

Popis
Dirty Shirley 40 Wattový ručně pájený zesilovač
David Friedman navrhl Dirty Shirley pro kytaristy, kteří hledají ten více klasický, vintage, rockový zvuk inspirovaný Britskými lampovými zesilovači z šedesáých a sedmdesátých let. Tato hlave je postavena na bázi modifikovaného JTM 45, ale přesto je schopna ze sebe vydat ten charakteristický vysoce kreslený zvuk, kterým je Dave Friedman známý.
Dirty Shirley je 40 Wattová hlava, poháněná lampami 5881, čistý jednokanálový rockový klasik, který vám dá ten hledaný vintage zkreslený zvuk a zároveň zprůzrační do čistého zvuku pouhým otočením ovladače hlasitosti na vaší kytaře. Obrovský přizpůsobivý zesilovač hraje ideálně rock, blues i country pouze nastavením ovladačů gain a master hlasitost.
Dirty Shirleyje potažena krásným černým Tolexem, konstrukce je vyrobena z překližky baltické břízy s ozubovými rohovými spoji tak, aby vydržela největší útrapy hudebnického cestování.
Dirty Shirley je připravena velmi dobře pracovat s efekty a miluje boost, overdrive, phaser, flanger, tremolo, wah a další. Ve výzbroji je i ultra zvukově čistá efektová smyčka, vynikající pro časové pedálové efekty nebo rackové procesory.
Dirty Shirley od Dave Friedmana, skutečný křikloun, který se vejde bez problému na vaše zadní sedadlo.
Stacks Image 1520


Stacks Image p1683_n4101
Studio Jakubka - zkoušení, nahrávání, mix a post-produkce, prodej boutique audio zařízení, domov kytarových zesilovačů a reproboxů Friedman Amplification v České republice.
Friedman Amplification, Friedman Czech a Friedman Try&Buy jsou registrované ochranné známky.