Dirty Shirley Mini

Popis
Dirty Shirley Mini, je 20Wattová hlava, menší verze velmi populární Dirty Shirley, která byla navržena Davem Friedmanem pro kytaristy, kteří hledají vintage klasický rockový zvuk, inspirovaný Britskými lampovými zesilovači z 60tých a 70tých let, ale s výhodou kompaktnosti a lehké přenosnosti.

Dirty Shirley Mini je poháněna párem výkonových EL84 a je doplněna o třípolohový přepínač struktury gainu. Tato malá dračice je schopna vyloudit klasický vintage zkreslený zvuk a zároveň se krásně pročistit prostým pootočením regulátoru hlasitosti na kytaře. Velmi všestraný zesilovač je vhodný do různých hudebních stylů od blues po rock a country, a to vše pouhým pootočením ovladače gainu, přepnutím přepínače a nastavením hlavní master, hlasitosti.

Dirty Shirley Mini byla navržena tak, aby mohla velmi dobře pracovat s efekty a miluje boost, overdrive, phaser, flanger, tremolo, wah a další. Ve výzbroji je i ultra zvukově čistá efektová smyčka, vynikající pro časové pedálové efekty nebo rackové procesory. V USA ručně dělaná Dirty Shirley Mini je potažena krásným černým Tolexem, konstrukce je vyrobena z překližky baltické břízy s ozubovými rohovými spoji tak, aby vydržela největší útrapy hudebnického cestování.
Stacks Image 1520


Stacks Image p1683_n4101
Studio Jakubka - zkoušení, nahrávání, mix a post-produkce, prodej boutique audio zařízení, domov kytarových zesilovačů a reproboxů Friedman Amplification v České republice.
Friedman Amplification, Friedman Czech a Friedman Try&Buy jsou registrované ochranné známky.