Pink Taco 20

Popis
Zesilovač PT-20 od Dave Friedmana, je mladší sestra kritiky oceňovane BE100, jako stvořená pro muzikanty, kteří prosili o Friedmanuv zvuk v malem, kompaktnim, lehce přenosném a zvladatelném balení.
PT-20 je vyjimečně všestranný, ručně na očka pájený 20 Wattový, poháňený elektronkami EL84, jednokanálový chrlič plamenného zvuku, který je lehce schopen produkovat zvuk vynikající v žánrech od blues přes klasický rock po heavy metal pouhým nastavení ovladačů gain a master hlasitosti.
Je řada muzikantů, kteří nevěřili, že by 20 Wattový zesilovač mohl být schopen utáhnout pevné spodky a středy stejně jako 100 Wattové monstra. PT-20 dokazuje, že se mýlili. Friedman navrhl tento zesilovač tak, aby zněl jako 100 Wattový macek tak, že použil zakázkové transformátory a co možná nejčistší signálovou cestu.
Zapojte svou kytaru do PT-20 a ihned uslyšíte harmonicky bohaté detaily každého akordu a jasnou rezonaci jednotlivých tónů. Tento zesilovač se velmi pročistí pouhým pootočením regulátoru hlasitosti kytary i když je nastaven na vyšší zkreslení.
PT-20 byl navržen tak, aby mohl velmi dobře pracovat s efekty a miluje boost, overdrive, phaser, flanger, tremolo, wah a další. Ve výzbroji je i ultra zvukově čistá efektová smyčka, vynikající pro časové pedálové efekty nebo rackové procesory. V USA ručně dělaný PT-20 je potažen krásným černým Tolexem, konstrukce je vyrobena z překližky baltické břízy s ozubovými rohovými spoji tak, aby vydržela největší útrapy hudebnického cestování.
Stacks Image 1666


Stacks Image p1682_n4101
Studio Jakubka - zkoušení, nahrávání, mix a post-produkce, prodej boutique audio zařízení, domov kytarových zesilovačů a reproboxů Friedman Amplification v České republice.
Friedman Amplification, Friedman Czech a Friedman Try&Buy jsou registrované ochranné známky.